De herhaling Ploegleider bedrijfshulpverlening is bestemd voor personen die functioneren als Ploegleider Bedrijfshulpverlening.
De herhaling Ploegleider BHV is gericht op de inzet van de ploegleider als leidinggevende van een BHV-ploeg. De herhalingslessen ploegleider BHV die door BHV Oké worden verzorgd zijn praktijk gericht. Er wordt gebruikt gemaakt van de vele faciliteiten van onze BHV oefencentra met scenarioruimtes en blusruimtes. In de herhalingstraining wordt de rol van de ploegleider geoefend aan de hand van scenario’s. Voorbeelden van deze scenario’s zijn:
De cursist:
De BHV trainingen van BHV Oké worden verzorgd door gespecialiseerde BHV docenten met een ruime praktijkervaring.
Om deel te kunnen nemen aan de herhaling Ploegleider BHV is een geldig BHV-diploma en Ploegleider BHV diploma vereist.
Cursisten dienen de Nederlandse taal machtig te zijn en fysiek in staat zijn om de praktijkoefeningen uit te voeren.
1 lesdag.
Praktische vaardigheden worden getoetst middels een inzetoefening.
Wanneer de inzetoefening succesvol is afgerond ontvangt de cursist het Ploegleider BHV herhalingscertificaat afgifte NIBHV.